Hrvači Podravke kući donijeli čak sedam medalja iz Gospića

Članovi Hrvačkog kluba Podravka ovog su se vikenda natjecali na tradicionalnom Međunarodnom turniru ‘Gospić OPEN 2016.’ Dječaci početnici, mlađi dječaci i stariji dječaci u Koprivnicu su se vratili s čak sedam medalja.

U konkurenciji od 180 hrvača iz Bosne i Hercegovine, Slovačke, Mađarske i Italije naši hrvači osvojili su jedno zlato, dva srebra i četiri bronce.

Zlato za Koprivničance osvojio je Valent Delimar koji je s tri uvjerljive pobjede bio prvi u kategoriji do 49 kilograma. Druga mjesta i srebrne medalje osvojili su Ivan Čordaš i Luka Galić u kategorijama do 44 i 54 kilograma, a četiri bronce oko vrata su stavili Petar Sočev, Luka Barešić, Filip Zadravec i Noel Begović. Uz nabrojane na turniru u Gospiću natjecao se i Damjan Posavec koji u svojoj kategoriji nije uspio doći do medalje.

Kako su rekli iz kluba, odličan rezultatski vikend upotpunilo je i kupanje u Karlobagu i Ljubaču te posjet Oštarijskim vratima.