Srijeda, 27. ožujka 2024.

Atletičari odlični u Karlovcu, premijerno nastupile i polaznice Škole trčanja

Članovi Atletskog kluba Koprivnica proteklog su petka sudjelovali na cestovnoj utrci “Karlovački cener”. Osim atletičara, u Karlovcu su trčale i predstavnice Škole trčanja za odrasle kojima je ovo bio premijerni nastup.

Kod atletičara u kategoriji elite 10 km Zoran Žilić svoju je utrku završio četvrti, a Goran Gregurec je kroz cilj prošao petnaesti. U kategoriji 10 km Zvonko Vrhovski osvojio je drugo, a Ratko Težak trideseto mjesto. Kod žena, Marija Vladušić je svoju utrku završila kao šesta, a Petra Žilić kao sedamdeseta.

Osim atletičara, boje našeg grada branile su i polaznice Škole trčanja za odrasle i to na štafeti 4×2,5 km u sastavu Marijela Šegović, Andreja Šimpović, Dijana Radotović i Ivana Merc te su zauzele 26. mjesto. Kako su rekli iz škole, ovo je odličan rezultat s obzirom na to da treniraju tek nepuna dva mjeseca te će sigurno biti podstrek za daljnja natjecanja.