FOTO Slavenovi pioniri poraženi u finalu Kupa

Pioniri Slaven Belupa, baš kao i seniori, ipak nisu uspjeli osvojiti Kup. U finalu igranom u Sisku bolji je bio Dinamo s uvjerljivih 3:0.

Bojažljivo su naši mladi nogometaši ušli u susret te je otvaranje utakmice u potpunosti pripalo Dinamu. Bolja igra Zagrepčana rezultirala je pogotkom za 1:0 u desetoj minuti. Nakon početnog šoka mladi Farmaceuti su došli do zraka te je susret postao mnogo izjednačeniji. Do kraja prvog dijela golova nije bilo te se na odmor otišlo s minimalnom prednošću Dinama.

Sve nade u preokret nestale su nakon što su Koprivničanci ostali s igračem manje u 59. minuti kada je crveni karton dobio Josip Kiš. Do kraja susreta Dinamo je postigao još dva pogotka te je konačan rezultat bio 3:0.

Unatoč porazu pioniri Slaven Belupa i njihov trener Zvonimir Kelek moraju biti zadovoljni samim plasmanom u finale. U konkurenciji Hajduka, Rijeke, Osijeka i ostalih igrati zadnju utakmicu na putu do Kupa odličan je rezultat.