ŽNL Tehničaru fali bod do sigurnog naslova, Knapić upisao prvu pobjedu za kormilom Drave

Iza nas je 20. kolo Prve i Druge županijske lige. Cvetkovec je došao samo na bod od osiguranja titule, dok je u Drugoj ligi razmak između Drnja i Ferdinandovca ostao četiri boda.

Prva liga započela je još jučer kada je Legrad svladao Slogu golovima Horvata i Vađuna.

Današnji raspored započeo je u Đelekovcu u 10 ujutro gdje je domaćin neočekivano lagano izgubio Križevaca rezultatom 3:0. Od 16 sati igralo se pet utakmica. Lider prvenstva došao je na samo bod od naslova prvaka pobjedom u Žabnu s 3:0. Kloštranska Mladost osvojila je tri boda protiv Molvarske s 2:0, a Fugaplast je u zadnjoj minuti ispustio pobjedu protiv Kunovca, rezultat je bio 2:2. U derbiju začelja Prekodravac je svladao sesvetsku Dravu pogotkom u 93. minuti s 4:3, a trener novigradske Drave, Valentin Knapić, ostvario je prvu pobjedu i to protiv Peteranca s 5:2.

U Drugoj ligi razlika između prvog i drugog, Drnja i Ferdinandovca, ostala je ista – četiri boda prije velikog derbija u nedjelju. Drnje je svladalo Lipu u gostima s 3:0, a Ferdinandovac je uvjerljivo slavio protiv Miklonovca rezultatom 4:1. Tehnika je nastavila sa svojim lošim rezultatima te je u ovom kolu poražena s 1:0 od Hrvatskog bojovnika. GOŠK je nastavio svoj niz pobjeda, ovog puta su prorazili Polet rezultatom 2:1. U ostalim susretima Starigrad je porazio Herešin s 2:1, Reka Brege s 5:0, a Viktorija je bila bolja od Sigeca s 3:1.