Srijeda, 24. travnja 2024.

ŽNL Tehničar s lakoćom ‘riješio’ Dravu, Reka zaustavila stopostotan niz Miklinovca

Subotnji program županijskih nogometnih liga donio nam je tri utakmice.

Cvetkovec je, baš kako se i očekivalo, imao lagan posao protiv sesvetske Drave te je slavio s čak 7:0.

U Križevcima su snage odmjerili domaćin i Legrad. Utakmica je završila rezultatom 1:1, a valja posebno istaknuti golmana gostiju, Ružića, koji je svojim bravuroznim obranama donio bod gostima.

U Drugoj ligi Reka je u Miklinovcu zaustavila stopostotan niz domaćina te pobijedila rezultatom 3:1. Do sredine prvog poluvremena igrala se izjednačena utakmica s poluprilikama na obje strane, a onda je uslijedio ključan trenutak utakmice. Nakon jedne greške domaće obrane, napadač gostiju Mihelčić krenuo je sam na golmana, a s leđa ga ruši Đurec kojem sudac pokazuje crveni karton i put prema svlačionici. Da stvar bude još gora za domaćine, nakon tog faula pada i gol za Reku koja je vodstvo od 1:0 sačuvala do kraja prvog poluvremena. U drugom dijelu gosti su zabili još dva gola, a počasni pogodak za Miklinovec postigao je Šimunić prekrasnim udarcem iz slobodnjaka.

Ostale utakmice na rasporedu su danas od 16 sati.