Srijeda, 17. travnja 2024.

Podravka odličnom igrom deklasirala Osijek

Rukometašice Podravke Vegete ostvarile su uvjerljivu pobjedu u Garešnici protiv Osijeka.

Baš kako je i najavio trener Goran Mrđen, Koprivničanke su odlučile za 25. rođendan rukometa u Garešnici gledateljima pružiti odličnu predstavu.

Od prve minute susret je bio jednosmjerna ulica u kojoj Osječanke nisu imale nimalo šanse. Već u prvih 20. minuta Podravkašice su vodile 12 razlike, a posebno je bila inspirirana Ekatarina Nemaškalo koja je u tom periodu već zabila 9 golova. Rezultat poluvremena bio je 20:7.

U nastavku je trener Mrđen pružio priliku svim curama, a naše su rukometašice rutinski održavale i povećavale prednost. Do kraja utakmice Podravka je zabila čak 41 pogodak, dok su, uvjetno rečeno, gošće u ovom susretu stigle samo do 12. Najefikasnije u redovima Koprivničanki bile su Ekatarina Nemaškalo s jedanaest pogodaka te Ivana Dragišić sa šest.

Vrhunska prezentacija naših rukometašica odlična je najava idućeg kola u kojem u Koprivnicu stiže konkurent za naslov, Lokomotiva iz Zagreba.