MŽNL Borac potopljen u Zdencima, a Graničar u Virju

Nogometaši Borca iz Imbriovca doživjeli su težak poraz u 18. kolu Međužupanijske nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica. U subotu poslijepodne gostovali su u Velikim Zdencima te izgubili s velikih 5:0.

Utakmica je praktički bila riješena već u prvom poluvremenu kada su Imbriovčani gubili 3:0. U drugom poluvremenu Zdenka je rutinirano dovršavala posao te je uspjela zabiti još dva pogotka. Rezultat na kraju utakmice možda i jest prevelik s obzirom na igru koju smo imali prilike gledati, ali subotnja prezentacija nikako nije bila nešto čime igrači Borca mogu biti ponosni.

U ostalim susretima 18. kola Kalinovac je doživio još jedan poraz. Ovog puta bolji je bio Dinamo rezultatom 2:1. Slatina je slavila protiv Virovitice s 1:0, a Podravac i Papuk nisu nimalo štedili svoje protivnike. Podravac je dobio Đurđevac sa 6:0, a Papuk Daruvar s 5:0.

U ostalim susretima Garić je pobijedio na gostovanju u Pitomači s 2:1, a Croatia je bila bolja od Rovišća s 1:0.