Srijeda, 27. ožujka 2024.

Mladi rukometaši Koprivnice u završnici državnog prvenstva

Mladi rukometašu Koprivnice Hangar 18, rođeni 2002. i mlađi, pod vodstvom trenera Igora Stubičara plasirali su se u završnicu Prvenstva Hrvatske današnjim pobjedama protiv Čakovca i Preloga.

Obje utakmice su bile, zapravo, iste. Od samog početka susreti su bili jednosmjerni, veća kvaliteta i bolja igra rukometaša Koprivnice donosila je lake pogotke i povećanje vodstva iz minute u minutu. U prvoj utakmici, onoj protiv Preloga, naši rukometaši slavili su 28:8, a protiv Čakovca rezultat je bio 20:13.

Ovim pobjedama Koprivničanci su završili prvenstvo na 4. mjestu što im je bilo dovoljno da osiguraju završnicu u Umagu koja će se najvjerojatnije igrati krajem svibnja.

Sastav: Vučković, Ujlaki, Smiljanović, Matišić, Nikolić, Mažar, Milošević, Špoljar, Tinodi, L.Piskač, Friščić, Firšt, F.Piskač, Delimar, Pancir, Buhić. Trener: I. Stubičar.

Izvor: RK Koprivnica Hangar 18.