Županijska razina ovogodišnjeg školskog natjecanja iz geografije održana je u ponedjeljak u koprivničkoj Osnovnoj školi “Đuro Ester”.

Najbolji će biti pozvani na državno natjecanje koje će se ove godine održati u Krapinskim Toplicama. Donosimo vam poredak po kategorijama:

Osnovna škola

5. razred

1. Dunja Međurečan – OŠ “Đuro Ester”
1. Petra Jančijev – OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac
2. Patrik Benčak – OŠ Sveti Petar Orehovec
2. Dorian Tarle – OŠ “Đuro Ester”
3. Ema Gašparić – OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac
4. Dinko Majerus – OŠ “Đuro Ester”
5. Sebastian Ivan Pejić – OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac
6. Niko Paviša – OŠ “Ivan Lacković Croata”, Kalinovac
6. Lovro Priselec – OŠ “Braća Radić”
7. Josip Mikulić – OŠ “Braća Radić”

6. razred

1. Elena Zvonar – OŠ “Ivan Lacković Croata”, Kalinovac
2. Petar Grubić – OŠ “Đuro Ester”
3. Lucija Burić – OŠ “Grigor Vitez”, Sv. Ivan Žabno
4. Jana Nakić – OŠ “Đuro Ester”
5. Lucija Smes – OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac
6. Klara Benšić – OŠ “Ivan Lacković Croata”, Kalinovac
7. Valnea Medač – OŠ Ljudevita Modeca, Križevci
8. Anja Matovina – OŠ “Đuro Ester”
8. Vita Samaržija – OŠ “Antun Nemčić Gostovinski”

7. razred

1. Luka Rogoz – OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac
2. Dunja Galinec – OŠ Koprivnički Ivanec
3. Emanuel Miloš – OŠ Ferdinandovac
4. Tina Ferenčić – OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac
5. Noa Svoboda – OŠ “Vladimir Nazor”, Križevci
5. Tena Vurnek – OŠ “Vladimir Nazor”, Križevci
6. Sarah Hrgovan – OŠ “Grigor Vitez”, Sv. Ivan Žabno
7. Matija Imbriovčan – OŠ Molve
8. Ela Hamzić – OŠ “Grigor Vitez”, Sv. Ivan Žabno

8. razred

1. Marta Mikacinić – OŠ “Ivan Lacković Croata”, Kalinovac
2. Angelika Marija Pejić – OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac
3. Lara Podhraški – OŠ “Đuro Ester”
4. Toni Krupski – OŠ “Đuro Ester”
5. Antun Hemetek – OŠ “Braća Radić”
5. Ivan Zvonar – OŠ “Ivan Lacković Croata”, Kalinovac
6. Luka Šadek – OŠ Ferdinandovac
6. Patricija Mijatović – OŠ Koprivnički Bregi
7. Anamarija Kučina – OŠ “Grigor Vitez”, Sv. Ivan Žabno
8. Ines Kolar – OŠ “Braća Radić”
8. Ivana Remetović – OŠ Ferdinandovac
9. Ema Tvorić – OŠ “Vladimir Nazor”, Križevci

Srednja škola

1. razred

  1. Lana Varga – Gimnazija “Fran Galović”
  2. Bruno Kovačić – Gimnazija “Fran Galović”
  3. Antonija Milinković – Gimnazija “Fran Galović”
  4. Andrej Gregorin – Gimnazija “Fran Galović”

2. razred

  1. Ana Marija Lončar – Gimnazija “Fran Galović”
  2. Antonio Međurečan – Gimnazija “Fran Galović”
  3. Patrik Smolak – Gimnazija “Fran Galović”
  4. Branimir Mićurin – Gimnazija “Fran Galović”

3. razred

1. Sara Smolak – Gimnazija “Fran Galović”
2. Tatjana Tot – Gimnazija “Fran Galović”
2. Petra Brezjan – Gimnazija I. Z. Dijankovečkoga, Križevci
3. Ivan Borić – Gimnazija “Fran Galović”

4. razred

  1. Silvija Brezjan – Gimnazija I. Z. Dijankovečkoga, Križevci