Koprivnica slomila otpor Ilove, 10 pogodaka Antonija Pranjića

Rukometaši Koprivnice Hangar 18 ostvarili su vrijednu pobjedu u 15. kolu 3. hrvatske rukometne lige sjever. Rezultatom 30:25 svladana je Ilova iz Grubišnog Polja.

Prvo poluvrijeme obilježila je borbena igra obje ekipe s mnoštvom golova. Svih trideset minuta igralo se gol za gol, s toga ne čudi rezultat na poluvremenu 17:16.

U nastavku su rukometaši Koprivnice pojačali ritam u obrani što se isplatilo sredinom drugog poluvremena kada su se s par lakih pogodaka iz kontranapada odvojili na pet razlike. Bila je to prednost koju gosti do kraja utakmice nisu uspjeli sustići.

Iako se očekivala lakša pobjeda Koprivnice, otpor gostiju slomljen je tek oko 45. minute, a najzaslužniji za pobjedu bili su raspucani Antonio Pranjić koji je zabio čak deset pogodaka, Peić s 8 pogodaka te vratar Skupnjak s 11 obrana.

U idućem kolu naši rukometaši gostuju u Bjelovaru gdje će ohrabreni ovom pobjedom tražiti nove bodove kako bi se približili sredini tablice.