Slaven Belupo pobjedom u Ždralovima zaključio pripreme za nastavak sezone

U posljednjoj prijateljskoj utakmici prije početka proljetnog dijela prvenstva, koprivnički prvoligaš Slaven Belupo gostovao je u Ždralovima kod trećeligaša Mladosti te pobijedio s uvjerljivih 7:1.

Farmaceute je u vodstvo već u 12. minuti doveo Marciuš, a prvo poluvrijeme zaključio je Ejupi s još dva pogotka. Mrežu je u nastavku čak tri puta zatresao Savić i jednom mladi Bubnjić, dok je počasni pogodak za Mladost postigao Pleić.

Slaven Belupo u prvom proljetnom kolu sljedećeg vikenda gostuje kod Hajduka u Splitu.

Mladost (Ždralovi) – Slaven Belupo 1:7

NK MLADOST: Srbljinović, Starčević, Kukec, Renić, Sabljić, Sučić, Ivančić, Mlinarić, Maras, Šiprak, Kozić (još su igrali: Taritaš, Kosanović, Pleić, Bošnjak, Coha, Stanković, Ivanda, Grgić, Vujasković).
Trener: Nikola Papac.
NK SLAVEN BELUPO: Blažević, Barić, Katić, Peričić, Martinaga, Leko, Maxim, Hodžić, Savić, Ejupi, Marciuš (još su igrali: Rozman, Međimorec, Jambor, Zirdum, Bubnjić, Bistrović).
Trener: Željko Kopić.
Strijelci: 0:1 – Marciuš (12), 0:2 – Ejupi (16), 0:3 – Ejupi (35), 0:4 – Savić (52), 0:5 – Savić (60), 1:5 – Pleić (76), 1:6 – Bubnjić (83), 1:7 – Savić (86).
Sudac: Marin Čosić. Pomoćnici: Pero Plevik i Mario Đođ (svi Bjelovar).