Podravka Vegeta svladala Dugo Selo 55 u utakmici s 55 golova

Rukometašice Podravke Vegete upisale su još jednu sigurnu pobjedu u domaćem prvenstvu; u večerašnjem 17. kolu u domaćoj su dvorani bez dileme pobijedile Dugo Selo 55 konačnim rezultatom 35:20 (17:9 na poluvremenu).

Kao što govori i rezultat, utakmica je bila bogata golovima. Sve su se koprivničke igračice upisale na popis strijelaca, a dobar su učinak imale i protivnice. Za razliku od nekoliko prethodnih utakmica nije bilo malo sporijeg ulaska u utakmicu, već je Podravka od samog početka u potpunosti ovladala terenom. Odlično su igrale i mlade Ivona Mrđen, Korina Karlovčan, Sara Šenvald i Iva Papac, dok je najučinkovitija s pet golova bila Lana Franković.

U sljedećem kolu naše rukometašice gostuju kod Koke u Varaždinu. Potom u Koprivnicu dolazi Trešnjevka i nakon toga slijedi prvenstvena pauza zbog nastupa hrvatske reprezentacije.

UTAKMICA 17. KOLA 1. HRL ZA ŽENE
PODRAVKA VEGETA – DUGO SELO 55 35:20 (17:9)

KOPRIVNICA – SD Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja 250. Suci: Robert Magić i Sandro Špiranec. Delegat: Marijan Mraz (svi iz Trnovca Bartolovečkog).

PODRAVKA VEGETA: Jukić (3+-), Kapitanović (3+0), Milenković (5+0); Nikšić 1, Dežić 3, Karlovčan 3, Šenvald 2, Krsnik 4, Milošević 3, Džono 2, Nemaškalo 4, I. Mrđen 2, Papac 1, Dragišić 2, Vidak 3, Franković 5. TRENER: Goran Mrđen.

DUGO SELO 55: Budić (7+1), Karaula (1+0), I. Šebalj (-); Đurak, Kirin 2, Čamber 2, Grebenar 2, Radovac 2, A. Šebalj, Slišković 3, Pavković 4(1), J. Bebek 1, Galić 3, L. Bebek, Lekić, Lisjak 1. TRENERICA: Tanja Plašić.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 2(0), Dugo Selo ’55 2(1).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 10 minuta (Milošević 2+2, I. Mrđen, Šenvald, Franković), Dugo Selo ’55 8 minuta (Galić 2+2, Kirin, Đurak).

IGRAČICA UTAKMICE: Dora Krsnik (Podravka Vegeta).