Foto: Karim Jarnjak (KURS)
Pred nama je 10. kolo popularne KC lige, mininogometno natjecanje koprivničkih rekreativaca i rekreativki pod medijskim pokroviteljstvom Radio Drave i informativnog portala Drava info.

Samo su četiri kola preostala do kraja sezone, a prve tri momčadi na ljestvici dijele svega dva boda.

Najzanimljivija utakmica kola igra se između prvoplasiranog CB Golf i petoplasiranog Bimba koji se pobjedom želi uključiti u borbu za vrh. Active Commerce nove bodove tražit će protiv CB 048/UŠRPS, a Udruga za mali nogomet Koprivnica sastaje se sa Inductom ++.

U sredini ljestvice borit će se Nk Romantičari i CB Cezar te Petgrad/OPG Radiček i ePodravina.hr/Kosinus.

Prvim bodovima u ovoj sezoni nada se Skladgradnja koju očekuje susret sa Sedmom silom, dok će predzadnja ekipa KC lige KKC Pixel svoju drugu pobjedu tražiti protiv ekipe Grada Koprivnice.

U ženskoj konkurenciji derbi se igra između drugoplasirane ekipe Drnja i trećeplasirane ekipe Iskre, a vodeći Repaš igra s posljednjeplasiranim Kapljicama.

Kao i uvijek, utakmice se igraju u sportskoj dvorani Srednje škole, a ulaz je besplatan. KC ligu organizira Koprivnička udruga za rekreativni sport.

PAROVI 10. KOLA KC LIGE subota, 27. veljače

16.20 KKC Pixel – Grad Koprivnica

17.00 ŽNK Repaš – Kapljice (žene)

17.30 Sedma sila – Skladgradnja

18.10 ŽNE Drnje – Iskre (žene)

18.40 NK Romantičari – CB Cezar

19.20 Li-La – ŽNK Koprivnica (žene)

19.50 CB Golf – Bimbo

20.30 Petgrad/OPG Radiček – ePodravina.hr/Kosinus

21.10 Active Commerce – CB 048/UŠRPS

21.50 Inducta ++ – Udruga za mali nogomet Koprivnica

POREDAK – MUŠKI

1. CB Golf 9 7 2 0 31:9 23

2. Active Commerce 9 7 1 1 32:8 22

3. UMN Koprivnica 9 7 0 2 39:20 21

4. ePodravina.hr/Kosinus 9 5 3 1 26:18 18

5. Bimbo 9 6 0 3 26:19 18

6. CB 048/UŠRPS 9 5 1 3 40:17 16

7. NK Romantičari 9 5 0 4 30:25 15

8. CB Cezar 9 4 1 4 39:44 13

9. Petgrad/OPG Radiček 9 3 1 5 18:18 10

10. Inducta ++ 9 3 1 5 21:29 10

11. Grad Koprivnica 9 2 1 6 17:15 7

12. Sedma sila 9 1 3 5 13:25 6

13. KKC Pixel 9 1 0 8 14:46 3

14. Skladgradnja 9 0 0 9 12:59 0

POREDAK – ŽENE

1. ŽNK Repaš 7 4 2 1 6:4 14

2. ŽNE Drnje 7 4 1 2 10:3 13

3. Iskre 7 4 1 2 10:7 13

4. Li-La 7 2 1 4 6:7 7

5. ŽNK Koprivnica 7 2 1 4 4:6 7

6. Kapljice 7 2 0 5 3:12 6