Ustupio Karim Jarnjak (KURS).
Peto kolo mininogometnog prvenstva koprivničkih rekreativki i rekreativaca, popularna KC liga, na rasporedu je sutra u sportskoj dvorani Srednje škole pod medijskim pokroviteljstvom Radio Drave i Drave info.

U dvjema zanimljivim derbi utakmicama sastat će se vodeće ekipe u muškoj i ženskoj konkurenciji. Active Commerce trenutno je na vrhu ljestvice muških ekipa s 10 bodova iz dosadašnja četiri nastupa, a sutra će odmjeriti snage s drugoplasiranim Romantičarima.

Ženski derbi odigrat će stopostotne Iskre koje imaju tri sigurne pobjede te Ženski nogometni klub Repaš koji ih prati u stopu, sa samo bodom manje.

Još vrijedi izdvojiti utakmice Li-La – Drnje u ženskom te Caffe bar Golf – Petgrad/OPG Radiček u muškom dijelu natjecanja.

Rezultate uživo možete pratiti na adresi www.kcliga.com, a prijenos uživo na YouTube kanalu KC liga Koprivnica.

PAROVI 5. KOLA KC LIGE (subota, 5. prosinca 2015.)

16.20 Inducta++ – KKC Pixel
17.00 Bimbo – Sedma sila
17.40 CB Golf – Petgrad/OPG Radiček
18.20 Li-La – ŽNE Drnje (žene)
18.50 CB 048/UŠRPS – Grad Koprivnica
19.30 Iskre – ŽNK Repaš (žene)
20.00 CB Cezar – ePodravina.hr/Kosinus
20.40 ŽNK Koprivnica – Kapljice (žene)
21.10 Active Commerce – NK Romantičari
21.50 UMN Koprivnica – Skladgradnja

REDOSLIJED

1. Active Commerce 4 3 1 0 11:4 10
2. NK Romantičari 4 3 0 1 16:8 9
3. Bimbo 4 3 0 1 13:5 9
4. CB Golf 4 2 2 0 11:4 8
5. ePodravina.hr/Kosinus 4 2 2 0 10:8 8
6. CB 048/UŠRPS 4 2 1 1 29:8 7
7. Petgrad/OPG Radiček 4 2 1 1 9:4 7
8. Inducta ++ 4 2 1 1 12:10 7
9. UMN Koprivnica 4 2 0 2 16:13 6
10. CB Cezar 4 2 0 2 15:22 6
11. Sedma sila 4 0 2 2 6:12 2
12. Grad Koprivnica 4 0 0 4 4:11 0
13. KKC Pixel 4 0 0 4 7:22 0
14. Skladgradnja 4 0 0 4 1:29 0

REDOSLIJED – ŽENE

1. Iskre 4 3 0 1 8:5 9
2. ŽNK Repaš 4 2 2 0 4:1 8
3. ŽNE Drnje 4 2 1 1 6:2 7
4. Li-La 4 2 1 1 4:2 7
5. ŽNK Koprivnica 4 1 0 3 2:5 3
6. Kapljice 4 0 0 4 0:9 0

STRIJELCI

7 – Osman (CB 048/UŠRPS).
6 – V. Harmadi (CB 048/UŠRPS).
5 – Dlaka (UMN Koprivnica), Ogrizović (Active Commerce), Begić, Fusić (NK Romantičari).
4 – Šimunić (Petgrad/OPG Radiček), Gašparić (Inducta ++), Milivojević (UMN Koprivnica), Andrašić (ePodravina.hr/Kosinus).

STRIJELCI – ŽENE

5 – I. Kirilenko (Iskre).
3 – Varović (ŽNE Drnje).
2 – Šadek (ŽNK Repaš), Stančić (ŽNE Drnje), Tomašek (Iskre).
1 – Ivona Tudić (Iskre), Rukavina, Sraček (ŽNK Koprivnica), Šimek, Korolija, Vadla, Geršić (Li-La), Amon (ŽNE Drnje), Varga, Švegović (ŽNK Repaš).