Na rasporedu je dvanaesto kolo Prve i Druge županijske nogometne lige i deseto kolo Trećih županijskih liga grupe Koprivnica i grupe Križevci.

Dvije prvoligaške utakmice na rasporedu su već u subotu. Trećeplasirani Graničar domaćin je Fugaplastu, dok u Križevcima gostuje sve bolje Bratstvo.

Osvit će u nedjeljnoj matineji ugostiti Tomislav iz Svetog Ivana Žabna koji je nanizao tri uzastopne pobjede. U Novigradu Podravskom sastaju se momčadi koje su osvojile isti broj bodova u dosadašnjem dijelu prvenstva – Drava i Prekodravac. Lokalni derbi igra se u Kloštru Podravskom gdje gostuju Sesvećani, a Molvarci dočekuju jesenske prvake – Cvetkovčane.
Posljednjeplasirana Panonija ugostit će Slogu koja je nakon pet uzastopnih poraza u prošlom kolu pobijedila Mladost iz Molvi.

Prva ŽNL – 12. kolo

Subota, 7.11.
14:00
Legrad: Graničar – Fugaplast
Križevci: Križevci – Bratstvo

Nedjelja, 8.11.
10:00
Đelekovec: Osvit – Tomislav Sv. Ivan Žabno
14:00
Novigrad Pod: Drava – Prekodravac
Kloštar Podravski: Mladost – Drava Podravske Sesvete
Peteranec: Panonija – Sloga
Molve: Mladost – Tehničar 1974

Druga ŽNL

U derbiju začelja, Miklinovec u subotu dočekuje posljednju Mladost iz Koprivničkih Bregi.
Vodeći Tomislav domaćin je Herešinčanima, dok u Ferdinandovcu gostuje GOŠK. Tehnika će ugostiti Sigečane, Starigrad je domaćin Viktoriji, u Hlebinama gostuje Polet, a Reka putuje u Mokrice Miholečke.

Druga ŽNL – 12. kolo

Subota, 7.11.
14:00
Koprivnica: Miklinovec – Mladost Koprivnički Bregi

Nedjelja, 8.11.
14:00
Starigrad: Starigrad – Viktorija
Hlebine: Lipa – Polet
Koprivnica: Tehnika – Mladost Sigetec
Mokrice Miholečke: Hrvatski bojovnik – Reka
Ferdinandovac: Ferdinandovac – GOŠK
Drnje: Tomislav – Omladinac

3. ŽNL

Na raporedu je deseto kolo Treće županijske lige u grupi Koprivnica i grupi Križevci. Evo rasporeda:

3. ŽNL grupa Koprivnica – 10. kolo

Subota, 7.11.
14:00
Koledinec: Jadran Galeb – Tehničar 1974

Nedjelja, 8.11.
10:00
Botinovec: Rudar – Drava Selnica Podravska
14:00
Koprivnica: Zagorec – Udarnik
Subotica Podravska: Sabarija – Močile
Pustakovec: Jedinstvo – Podravec

3. ŽNL grupa Križevci – 10. kolo

Nedjelja, 8.11.
14:00
Sv. Petar Čvrstec: Čvrstec – Sokol
Bočkovec: Dragovoljac – Radnički
Carevdar: Mladost – Kalnik
Ruševac: Ruševac – Gornja Rijeka
Sv. Petar Orehovec: Prigorje – Mladost Veliki Raven