FOTO, VIDEO: Slaven poveo, ali na kraju izgubio od Dinama

Zagrebački Dinamo na koprivničkom je Gradskom stadionu pobijedio Slaven Belupo s 2:1.

Iako je Dinamo od početka utakmice nametnuo svoju igru i dominirao, Slaven je iz svoje prve prave prilike uspio postići zgoditak. U 38. minuti trener domaćih učinio je odličan potez. Iz igre je izvadio neprimjetnog Ozobića te umjesto njega stavio Križmana; samo minutu nakon što je ušao u igru odlično je asistirao Deliću koji se sjurio prema golu Dinama i zabio za vodstvo domaćih.

Slavlje se još nije stišalo kada je Taravel nakon loše reakcije domaćeg vratara škaricama poravnao rezultat.

Drugo poluvrijeme – slična priča. Smušenost domaće obrane i loša reakcija vratara bile su lagan zadatak Henriquezu da u 55. minuti postavi konačan rezultat utakmice. Dobre prilike propustili su kod gostiju Sigali i Rog, dok su domaći najbliže izjednačenju bili u 85. minuti kada je Križman pucao s 25 metara, ali ipak bio neprecizan.

Slaven Belupo trenutačno se nalazi na 8. mjestu sa osvojenih 17 bodova iz isto toliko utakmica. U sljedećem kolu gostuje kod Splita, a utakmica je na rasporedu u petak 27.11. s početkom u 18:00.

Delić 1:0 (39)

Taravel 1:1 (44)

Henriquez 1:2 (55)