Podravka osvojila nova dva boda u Osijeku

Rukometašice Podravke Vegete u srijedu su Osijeku osvojile nova dva boda u domaćem prvenstvu.

Utakmica 8. kola završila je rezultatom 39:18 za Podravku, 18:10 na poluvremenu. Neizvjesnosti nije bilo, premda su se domaći navijači razveselili na samom početku susreta kada su Osječanke držale vodstvo ili neriješen rezultat – no, već od šeste minute sve su se njihove nade rasplinule. U drugom poluvremenu, trener Goran Mrđen dao je priliku na terenu svim igračicama koje su to jako dobro iskoristile.

U sljedećem kolu Prve hrvatske rukometne lige Podravka Vegeta dočekuje Split, no prije toga na rasporedu je 4. kolo Lige prvakinja, ponovno protiv Fleuryja, ali ovaj put u francuskom Orleansu.