Gošće nisu imale šanse: Podravka Vegeta glatko ‘sredila’ Umag

Rukometašice Podravke Vegete slavile su i u sedmoj rundi domaćeg prvenstva. U koprivničkoj gimnazijskoj dvorani Umag je pao s vrlo uvjerljivih 32:18 (17:10) – usprkos dvojbenom početku, gošće nisu imale šanse.

Utakmica je bila manje-više izjednačena negdje do 20. minute i to ponajviše ‘zaslugom’ domaće obrane. Trener Goran Mrđen tada je Mirjanu Milenković, koja očito nije imala svoj dan, na golu zamijenio Ivanom Kapitanović koja je upisala pet obrana u deset minuta. Rezultat – sedam golova prednosti i 17:10 na poluvremenu.

Drugo poluvrijeme bilo je potpuno u znaku Podravke, pod vodstvom Ivane Kapitanović s ukupno 13 obrana, među kojima i jednim sedmercem, te Dorom Krsnik sa sedam golova.

Slijedi nekoliko dana odmora, pa potom novo kolo Lige prvakinja koje u Koprivnicu dovodi francuski Fleury Loiret.