Home Nogomet NK Koprivnica Koprivnica poražena u Ludbregu

Koprivnica poražena u Ludbregu

0
Snimio Marko Posavec.
Zeleni nisu uspjeli polučiti pozitivan rezultat na gostovanju kod Podravine u Ludbregu.

Domaćin je riješio pitanje pobjednika već u prvom poluvremenu postigavši tri zgoditka. Dvostruki strijelac za domaće je bio Nikola Valjak, dok je jednom precizan bio bivši igrač zelenih Milan Manojlović. U nastavku Koprivnica preko Munivrane smanjuje na konačnih 3:1.

Ovim porazom Koprivnica je pretposljednja momčad lige s osvojena 3 boda, a u sljedećem kolu u goste im dolazi vodeća momčad lige BSK iz Bijelog Brda.

Ludbreg; Igralište NK Podravine; Gledatelja oko 200
8. kolo 3. HNL Istok

NK Podravina – NK Koprivnica 3:1 (3:0)

Suci: Čosić (Bjelovar): Višić (Bjelovar); Plevnik (Bjelovar); Sablijić (Stare Plavnice) Delegat: Kovač
Stijelci: 1:0 Valjak N (23); 2:0 Manojlović (37); 3:0 Valjak N (41); 3:1 Munivrana (56)
Žuti kartoni: Malec, Valjak N, Klekar (Podravina); Tkalčić, Brzoja (Koprivnica)