Petak, 29. ožujka 2024.

Ples: Ivan i Gabrijela dvostruko zlatni u Varaždinu

Ivan Komušanac i Gabrijela Zagorščak, plesni par koji nastupa za Športski plesni klub Koprivnica, osvojili su dvije zlatne medalje na natjecanju u standardnim i latinsko-američkim plesovima održanom u subotu u Varaždinu.

U konkurenciji od 65 plesnih parova iz 17 hrvatskih, slovenskih i mađarskih klubova, Ivan i Gabrijela prva mjesta osvojili su prva mjesta u obje discipline u kategoriji “osnovci D3”.
Uz njih, nastupili su i Josip Betlehem i Karla Šmitlehner u visokoj C-kategoriji mlađe mladeži, te u obje discipline osvojili četvrto mjesto. Sljedeće natjecanje održat će se u Samoboru.

Športski plesni klub Koprivnica poziva sve uzraste učenike u sportsku školu standardnih i latinsko-američkih plesova. Svi zainteresirani mogu se javiti na 092-176-7466 ili doći na trening svakog utorka i četvrtka od 19 do 21 sat u malu dvoranu Osnovne škole “Antun Nemčić Gostovinski”.