Košarkaši Koprivnice pobijedili Križevce u prvom kolu Kupa

Uoči početka nove sezone A-2 lige, košarkaši Koprivnice u prvom kolu Kupa pobijedili su bivšeg prvoligaša Križevce s 83:73.

Gosti su bolje ušli u utakmicu i nakon prve četvrtine vodili s 22:15. No, prema polovici susreta domaćini su sustigli razliku i do početka posljednje četvrtine igra je bila manje-više izjednačena. U zadnjoj četvrtini borbenom Haluseku i šuterski raspoloženom Ivandiću pod košem su se pridružili čvrsti Jakupić i mladi Petrović, te Koprivnica dolazi do zaslužene pobjede.

U subotu počinje nova sezona A-2 lige sjever. Koprivnica u prvome kolu dočekuje Grafičar iz Ludbrega, inače jednog od favorita za prvaka ove sezone. Utakmica je na rasporedu u subotu od 18 sati u dvorani Branimir.

U drugome kolu Kupa, Koprivničancima će protivnik biti pobjednik susreta Bjelovar – Podravac iz Virja.