Home Featured Slaven Belupo i Rijeka bez pogodaka

Slaven Belupo i Rijeka bez pogodaka

0
Na Gradskom stadionu Slaven Belupo i Rijeka podijelili su bodove odigravši bez zgoditaka.

U ne baš previše zanimljivom prvom poluvremenu možemo izdvojiti dvije prilike sa svake strane. Slaven je preko Ozobića zaprijetio gostima u 6. minuti, no vratar Vargić brani. Rijeka ima najveću priliku u 31. minuti kada Balaj sa lijeve strane ubacuje do Bezjaka koji iz blizine pogađa vratnicu.

U drugom poluvremenu gosti iz Rijeke prvi puta prijete preko Tomasova koji u 52. minuti pogađa gredu, da bi na drugoj strani Ejupijev udarac sa dvadestak metara samo minutu kasnije obranio gostujući vratar. Tomasov ponovno nije precizan u 60. minuti kada sa samo pet metara promašuje prazna vrata. Isti igrač tri minute kasnije ponovno nije precizan. U 76. minuti Bezjak ima dobru prigodu, no brani Rozman. U 81. minuti Mihaljević nakon solo akcije po lijevoj strani mogao je donijeti pobjedu Slavenu, no gostujući vratar ponovno dobro reagira i brani udarac.

Sve u svemu domaći mogu biti više zadovoljni osvojenim bodom. Slaven Belupo sljedeće kolo putuje u Zagreb u goste Lokomotivi. Utakmica je na raporedu u petak 2.10. u 18:00.

Slaven Belupo – Rijeka 0:0 (0:0)