Subota, 20. kolovoza 2022.

Siniša Pavlović izabran za predsjednika UDVDR-a Regije sjever

Predsjednik Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata naše županije Siniša Pavlović izabran je za predsjednika Udruge za regiju sjever.

Izborom na ovu dužnost Pavlović je ujedno postao i dopredsjednik Udruge na državnoj razini, a za Radio Dravu je rekao što za njega znači ovaj izbor.

Potaknut iskustvom prijašnjih godina mogu samo reći da je podružnica Koprivničko–križevačke županije zasigurno u vrhu sa zalaganjem i aktivnostima. Samim odabirom za predsjednika Regije sjever, znači tih pet županija, želimo ta dobra iskustva prenijeti na ostale županije i da te aktivnosti budu u skladu s našim statutom i onime što naši branitelji očekuju.

Novoizabrani predsjednik kao glavni cilj svoga mandata ističe:

Prije svega želimo s Ministarstvom branitelja sklopiti ugovor i dobiti dopusnicu od Ministarstva prosvjete i obrazovanja da uđemo u škole i da predajemo, kako smo u našoj županiji tako i u ove ostale četiri županije, promicanje istine o Domovinskom ratu.

Ovu dužnost Pavlović će obnašati u sljedećem četverogodišnjem mandatu.