Zeleni nikako na zelenu granu: U Čakovcu poraženi s 5:0

Nogometaši Koprivnice upisali su i šesti prvenstveni poraz otkako je počela nova sezona Treće HNL istok. Na jučerašnjem gostovanju kod Međimurja u Čakovcu, domaćin je slavio s vrlo uvjerljivih 5:0.

Sve je krenulo po zlu nakon 23. minute, kada je Krunoslav Srbljinović nesretnim autogolom postavio 1:0 za Čakovčane. Stjepan Kokot povisio je na 2:0 u 39. minuti, da bi u drugom poluvremenu isti igrač zabio još tri pogotka za konačnih pet naprama nula. Prva utakmica pod vodstvom novog trenera Ranka Celiščaka nije donijela željenu promjenu, ostaje vidjeti hoće li se Zeleni “probuditi” u narednim kolima.

Koprivnica je na ljestvici sada posljednja, ujedno i jedina momčad bez osvojenih bodova u prvih šest kola. U sedmome kolu, u subotu od 16 sati, na domaćem travnjaku ugostit će Slaviju iz Pleternice.