Subota, 20. travnja 2024.

Cvele umjesto Dodika: Nakon pet poraza, Koprivnica mijenja trenera

Nogometaši Koprivnice u pet prvenstvenih kola upisali su pet poraza, šest ako računamo i Kup. Posljednji u nizu pretrpjeli su jučer kada je Croatia iz Đakova na Gradskom stadionu pobijedila s 2:1.

Već nakon prethodnog poraza, na gostovanju u Belišću, govorkalo se kako je treneru Mariju Dodiku dosta i kako je namjeravao podnijeti ostavku. Uprava kluba tada je to opovrgnula, no čini se kako je voda ipak došla do grla. Zelene će od sljedećeg kola voditi poznati podravski trener Ranko Celiščak – Cvele.

Što se tiče same utakmice, gosti su poveli već u 2. minuti Abramovićevim pogotkom. Izjednačio je Mario Munivrana desetak minuta nakon početka drugog dijela, no konačnih 1:2 postavio je Šimičić u šezdeset i prvoj.

Zelenima u 6. kolu Treće HNL istok predstoji gostovanje u Čakovcu kod domaćina Međimurja, u subotu od 16:30.