Koprivnica u novu sezonu ušla porazom

Prvo kolo nove sezone Treće hrvatske nogometne lige – istok nije prošlo dobro za Dodikove Zelene. Na domaćem terenu izgubili su od Varaždina s 3:1.

Pred malobrojnim gledateljima na Gradskom stadionu, mrežu su prvi načeli gosti i to u 17. minuti iz kaznenog udarca – Šarlija je igrao rukom u kaznenom prostoru. Ivanović je bio siguran za 1:0.

Koprivnica je izjednačila nekih osam minuta kasnije pogotkom Dragana Pavlovića. No, pred sam kraj prvog dijela gosti ponovno dolaze u vodstvo – loptu je u Balalinu mrežu još jednom pospremio Ivanović.

Drugo poluvrijeme obilježila je malo agresivnija igra domaćih, ali i dalje s puno grešaka. Konačnih 3:1 za Varaždin postavio je Bandalo u 73. minuti.

Novu priliku za osvajanje bodova Zeleni će tražiti u sljedećem kolu i to u gostima kod Višnjevca, iduće nedjelje.