FOTO/VIDEO: KIŠA GOLOVA NA KC LIGI Spektakl između Bimba i Activea, Golf uvjerljiv, Odvjetnici bolji od Komunalca

Još jedna uzbudljiva subota KC lige, popularnog malonogometnog natjecanja u organizaciji Koprivničke udruge za rekreativni sport pod medijskim pokroviteljstvom Radio Drave i informativnog portala Drava.info, je iza nas. Valja istaknuti napadače koji su danas bili i više nego raspoloženi.

Najzanimljiviji dvoboj dana bio je classico KC Lige između Bimba i Activea. Krenulo je vatreno s obje strane te je rezultat na poluvremenu bio 2:2. Za dva vodstva Bimba zabijali su Beši i Škvorc, dok su Radiček i Dodik  vraćali stvari na početak. U drugom poluvremenu Active je ubacio u brzinu više te je pogocima još jednom Radičeka i Mesića slavio s 4:2.

UMNK je došao do tri boda svladavši Romantičare rezultatom 2:0. Precizni su bili Dlaka i Matišić. Petgrad je opravdao ulogu favorita protiv Pixela te je slavio rezultatom 4:2. Za pobjedničku ekipu zabijali su dva puta Salajec i po jednom Medenjak i Šimunić.

Golf je razbio Inductu sa 6:1, a istaknuo se Kovaček s četiri pogotka. Klikaj je do prvih bodova došao pobjedivši Guliver/UŠRPS golovima Fulira i Čikovića. U posljednjoj utakmici dana gledali smo veliku golijadu. U utakmici bez obrana Mavik/Mesnica Martinjak svladala je Sedmu silu sa 10:4.

U Ligi bez briga CB048 bio je uvjerljiv protiv Profesora sa 6:1. Odvjetnici su pogocima Prke slavili s 2:0 protiv Komunalca, dok je KURS predvođen Suvaljom koji je zabio tri gola pobijedio HEP rezultatom 5:2.

Classico KC Lige: Bimbo – Active