FOTO/VIDEO Podravka rutinski protiv Sesveta, Ana Toth u suzama napustila teren

Rukometašice Podravke Vegete upisale su još jednu prvenstvenu pobjedu. U pretposljednjoj utakmici jesenskog dijela prvenstva svladale su ekipu Sesveta rezultatom 30:20.

Podravka se ponovno mučila prvih dvadesetak minuta kada je rezultat bio 7:6, a onda je serijom od šest golova napravila nedostižnu prednost koja je slomila otpor Sesvećanki. Rezultat na poluvremenu bio je 13:6. U nastavku susreta trenerica Snježana Petika pružila je priliku svim svojim igračicama koje su održavale prednost.

U na kraju uvjerljivoj pobjedi najefikasnije bile su Korina Karlovčan i Tena Petika sa šest postignutih pogodaka. Valja istaknuti da je Karlovčan imala šut 6/6. Tako je Podravka došla do nova dva boda, a u posljednjem jesenskom kolu snage će odmjeriti s Vranjicem u subotu u 18 sati u sportskoj dvorani koprivničke Gimnazije Fran Galović.

Nažalost, u prvom poluvremenu Ana Toth ozlijedila je gležanj desne noge te je u suzama napustila teren. O kojoj je težini ozlijede riječ saznat ćemo uskoro.