Petak, 29. ožujka 2024.

FOTO/VIDEO Slaven ispustio vodstvo 0:2 i remizirao protiv Videotona, Ivković dao priliku dvadesettrojici igrača

Nogometaši Slaven Belupa odigrali su 2:2 u prijateljskoj utakmici na gostovanju kod mađarskog prvoligaša Videotona. Trener Ivković dao je priliku svim igračima koje je imao na raspolaganju.

U prvom poluvremenu Farmaceuti su poveli rezultatom 0:2. Prvi pogodak postigao je Pejić na asistenciju Trebotića, dok se veznjak Slavena kasnije i upisao u strijelce kada je iskoristio asistenciju Ivanovskog.

Ipak, do kraja prvog poluvremena domaćin je uspio smanjiti rezultat na 1:2, a u nastavku susreta Videoton je došao i do izjednačenja. Bila je ovo prva od dvije prijateljske utakmice koju će Slavenaši odigrati u reprezentativnoj stanci. U utorak će na koprivničkom Gradskom stadionu ugostiti trećeligaša Varaždina.

SASTAV SLAVENA 1. POL: Marković – Katić, Međimorec, Musa – Rebernik, Trebotić, Vidović, Vrljičak – Bouadla – Pejić, Trebotić

SASTAV SLAVENA 2. POL: Blažević – Purić, Jovičić, Šarlija, Goda – Arap, Telushi – Tatar, Bogojević, Kendeš, Mladen (Dolček)