Koprivnički badmintonaši osvojili čak devet medalja u Novskoj

Odlične rezultate ostvarili su mladi koprivnički badmintonaši u Prvom krugu regionalnog kupa održanom u Novskoj. Nika, Anja i Lovro Matovina te Mihael Pjatakov osvojili su čak devet medalja od čega četiri zlatne, tri srebrne i dvije brončane medalje.

U konkurenciji 30-ak igrača iz svih hrvatskih klubova, Lovro je osvojio prva mjesta u pojedinačnim konkurencijama u U-9 i U-11 kategoriji, dok su Anja i Nika osvojile zlatne medalje u paru u U-15 kategoriji.

U pojedinačnoj konkurenciji Nika je osvojila drugo, a Anja treće mjesto. Pjatakov je pak u pojedinačnoj konkurenciji u U-13 kategoriji osvojio srebrnu medalju, baš kao i u istoj kategoriji u parovima, dok je u parovima u U-15 kategoriji bio brončani.