Subota, 20. travnja 2024.

Juniori Slaven Belupa preokretom do pobjede protiv Slavonije, slijedi prvenstveni derbi u Rijeci

Juniori Slaven Belupa svladali su na gostovanju u 1/16 finala Hrvatskog nogometnog kupa vršnjake Slavonije iz Požege rezultatom 3:4. U zanimljivoj utakmici mladi Farmaceuti su u na poluvremenu imali zaostatak od gola razlike, ali su u nastavku susreta preokrenuli rezultat.

Strijelci za osminu finala bili su Mladen, Resler, Jagarinec i Sinjaković. Kadeti su pak puno lakše došli do pobjede u Kupu. Na gostovanju u Papuku slavili su rezultatom 0:6. Posebno se istaknuo Rengel s tri pogotka, dva je dodao Brković, a jedan Šumiga.

Juniorima slijedi za vikend prvenstveni derbi u Rijeci. Obje momčadi na svom kontu imaju 20 bodova te se nalaze na diobi prvog mjesta. Utakmica će se igrati u subotu s početkom u 13:30. Kadeti i stariji pioniri igrat će u nedjelju u Koprivnici protiv Varaždina.

IZVOR: FB NK Slavonija Požega