FOTO/VIDEO: ŽUPANIJSKI KUP Hangarovci nemoćni protiv KTC-a

Rukometaši Koprivnice Hangar 18 uvjerljivo su poraženi u finalu Županijskog rukometnog kupa. U sportskoj dvorani koprivničke Gimnazije Fran Galović bolji je bio križevački KTC rezultatom 20:41.

Od samog početka susreta gosti su pokazali da su višestruko bolja momčad što ni ne čudi s obzirom na to da se natječu u dva nivoa višem rangu. Već na poluvremenu rezultat je bio 10:25 te je utakmica bila riješena.

U nastavku susreta gosti su rutinski održavali prednost, dok je trener Koprivnice Branko Krajačić dao priliku svim svojim igračima. Valja istaknuti da na raspolaganju nije imao što zbog obaveza, što zbog ozljeda odsutne Karlovića, Pranjića, Pejića, Dujakovića, Šumandla, Horvata, Ružića, B. Peričića i Stričevića.

Najefikasniji u redovima domaćina kojima je ipak puno bitnije prvenstvo od Kupa bio je Ivačić sa šest pogodaka.

Finale Županijskog rukometnog kupa: RK Koprivnica Hangar 18 – KTC Križevci