Četvrtak, 18. travnja 2024.

FOTO/VIDEO Drugi sastav Slavena zabio pet golova drugoligašu Sesvetama

Druga momčad Slaven Belupa pobijedila je drugoligaša Sesvete. U prijateljskoj utakmici igranoj na pomoćnom terenu koprivničkog Gradskog stadiona Farmaceuti su slavili rezultatom 5:3.

Veći dio posla Slavenaši su odradili u prvom poluvremenu kada su postigli četiri pogotka. Za 1:0 zabio je lijepo škaricama Kendeš, dok je za 2:0 bio precizan Šarlija koji se najbolje snašao nakon jednog kornera. Do kraja poluvremena dva puta se u strijelce upisao Bogojević.

U nastavku susreta, kada su priliku dobili i juniori Slavena, vidjeli smo još četiri pogotka. Kendeš je bio precizan za 5:0, dok su gosti iskoristili opuštanje domaćina te su postigli tri gola. Trener Tomislav Ivković tako je nastavio s praksom da u tjednu igraju igrači koji nisu dobili minutažu u prvenstvu.

Sastav Slaven Belupa: Blažević, Purić, Jovičić, Šarlija, Goda, Dolček, Bogojević, Telushi, Arap, Kendeš, Tatar. Klupa: Slukić, Srbljinović, Hlevnjak, Delić, Mladen.