FOTO Koprivnica stigla do nove pobjede, na Gradskom stadionu pao Bjelovar

Nogometaši Koprivnice upisali su pobjedu u 13. kolu Treće hrvatske nogometne lige Istok. Na koprivničkom Gradskom stadionu svladali su Bjelovar rezultatom 2:1.

Zeleni su veći dio posla napravili u prvom poluvremenu. Nakon prvih 45 minuta koprivnički prvoligaš imao je prednost od 2:0, a pogotke su postigli Čakarić i Jambrušić. Činilo se kao da je sve već tada riješeno ali se gosti nisu složili s tim.

U drugom poluvremenu Bjelovar je napao Koprivnicu i pokušao doći barem do boda. Tračak nade donio im je gol Kuprešaka pred sam kraj utakmice, ali to je sve što su gosti uspjeli napraviti.

Tako su Zeleni došli do nova tri boda te su isprali gorak okus poraza u prošlom kolu od Marsonije. Koprivnički trećeligaš sada ima 25 bodova na svom kontu te dijeli vrh tablice s BSK-om i Bedemom. U idućem kolu Koprivnica gostuje u Oriovcu kod Oriolika.