Petak, 19. travnja 2024.

FOTO Farmaceuti slavili protiv Varaždina, Delić ponovno u dresu Slavena

Nogometaši Slaven Belupa svladali su momčad Varaždina rezultatom 3:1 u prijateljskoj utakmici odigranoj danas na koprivničkom Gradskom stadionu. Susret je igran dva puta po 35 minuta.

Trener Tomislav Ivković pružio je priliku igračima koji nisu imali veliku minutažu u prvenstvenim utakmicama, dok je prva momčad trenirala na pomoćnom terenu.

Drugoligaš iz Varaždina poveo je već u trećoj minuti nakon jednog kornera kada se najbolje snašao Mesarić s otprilike četiri metra. Do kraja poluvremena Farmaceuti su izjednačili preko Tatara koji je iskoristio grešku gostujuće obrane.

U nastavku susreta Slaven je u potpunosti preokrenuo susret. Za 2:1 svoj drugi pogodak zabio je Tatar iz jedanaesterca, a za 3:1 strijelac je bio Kendeš nakon lijepe asistencije Bogojevića.

U drugom poluvremenu zaigrao je i Mateas Delić koji je tako ponovno obukao Slavenov dres.

Sastav Slaven Belupa: Blažević, Purić, Jovičić, Šarlija, Goda, Dolček, Bogojević, Telushi, Arap, Kendeš, Tatar. Klupa: Slukić, Srbljinović, Hlevnjak, Delić, Mladen.