PRVA ŽNL Borac uvjerljivo slavio u velikom derbiju, Graničar prekinuo negativan niz, Lovković zabio hattrick u velikoj pobjedi Panonije

Odigrane su sve utakmice desetog kola Prve županijske nogometne lige. Susret koji je privukao najviše pažnje bio je onaj u Drnju gdje su snage odmjerili Tomislav i Borac.

Neočekivano lagano Imbriovčani su došli do sva tri boda. Praktički je sve riješeno bilo u prvih 45 minuta kada je Borac imao prednost od tri gola pogocima Pjetrija, Vuka i Šegovića. Točku na i u drugom poluvremenu stavio je Bači pogotkom za 0:4. Tako su Imbriovčani pobjegli najbližim pratiteljima na šest bodova.

Legradski Graničar prekinuo je neugodan niz od pet utakmica bez pobjede. Na svom su Fizešu svladali novigradsku Dravu rezultatom 2:0. Legrađani su tek u nastavku susreta pogocima Pavelija i Mihokovića slomili otpor gostiju.

Teže nego što su mnogi mislili da će biti Tomislav je u Žabnu svladao Prekodravac rezultatom 2:1. Poveo je domaćin pogotkom Bartola, ali su gosti do kraja poluvremena izjednačili. Pavešić je bio strijelac iz jedanaesterca. Pogodak vrijedan tri boda za Tomislav postigao je desetak minuta prije kraja Dubravec.

U Molvama su snage odmjerili Mladost i Kalinovac, a u devedeset minuta nismo vidjeli pogotke. Veliku pobjedu ostvarila je Panonija na gostovanju u Ivancu kod Sloge rezultatom 2:5. Junak susreta bio je Lovković s tri postignuta pogotka.

Jutros je Bratstvo razbilo u Đelekovcu Osvit rezultatom 1:7, a još jučer Ferdinandovac je odnio sva tri boda s gostovanja u Koprivnici kod Miklinovca pobijedivši rezultatom 0:2.