PRVA I DRUGA ŽNL Delegirani suci devetog kola, evo tko će dijeliti pravdu na utakmicama diljem županije

0
688
Snimio Zoran Vlah.
Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije delegirao je suce i delegate utakmica devetog kola Prve i Druge županijske nogometne lige.

Evo koji suci će dijeliti pravdu na kojim utakmicama:

Prva ŽNL

Đelekovec: NK Osvit – NK Graničar Legrad
sudac: Matočec Dario
I. pom. sudac: Sminderovac Kristijan
II. pom. sudac: Kicivoj Božo
Delegat: Stjepan Kranjčev

Kunovec: NK Bratstvo – NK Tomislav Drnje
sudac: Ritoša Bruno
I. pom. sudac: Novak Nikola
II. pom. sudac: Iveljić Ivan
Delegat: Zlatko Šimčić

Imbriovec: NK Borac – NK Mladost Molve
sudac: Martinčić Ivana
I. pom. sudac: Rođak Karšić Sanja
II. pom. sudac: Mađerić Matej
Delegat: Stevo Brujić

Kalinovac: NK Kalinovac – NK Tomislav SIŽ
sudac: Blašković Lučano
I. pom. sudac: Švagelj Dejan
II. pom. sudac: Lovreković Darko
Delegat: Franjo Posavec

Ždala: NK Prekodravac – NK Miklinovec
sudac: Dergez Marko
I. pom. sudac: Brunec Mario
II. pom. sudac: Vrabelj Zoran
Delegat: Miljenko Novoselić

Ferdinandovac: NK Ferdinandovac – NK Sloga 
sudac: Hlevnjak Tomislav
I. pom. sudac: Sminderovac Kristijan
II. pom. sudac: Srednoselec Dražen
Delegat: Stipe Koštić

Peteranec: NK Panonija – NK Drava NP
sudac: Koprić Ivan
I. pom. sudac: Posavec Perica
II. pom. sudac: Plantak Miodrag
Delegat: Ivan Lasić

Druga ŽNL

Koprivnički Bregi: Mladost – Reka
Sudac: Matočec Dario
I pomoćni: Juranić Dominik
II pomoćni: Tudić Ivona
Delegat: Josip Blažek

Hlebine: Lipa – Podravec
Sudac: Juriša Dejan
I pomoćni: Brunec Mario
II pomoćni: Mađerić Matej
Delegat: Željko Filip

Koprivnica: Tehnika – Omladinac
Sudac: Fazlić Krešimir
I pomoćni: Dević Goran
II pomoćni: Novak Nikola
Delegat: Mato Lončar

Gotalovo: GOŠK – Prugovac
Sudac: Juriša Dejan
Delegat: Josip Peti

Mokrice Miholečke: Hrvatski bojovnik – Starigrad
Sudac: Punčec Marko
I pomoćni: Bukovčan Ivan
II pomoćni: Grčić Ivana
Delegat: Nenad Radiček

Vojakovac: Viktorija – Mladost Sigetec
Sudac: Sirovec Antonio
I pomoćni: Milošević Robert
II pomoćni: Ledinski Ivan
Delegat: Mladen Bukal

Gola: Fugaplast – Rudar Glogovac
Sudac: Gabaj Matko
I pomoćni: Topalović Danijel
II pomoćni: Jakšić Edvard
Delegat: Slavko Kadija

ŠALJI DALJE