Srijeda, 24. travnja 2024.

Odlični rezultati koprivničkih atletičara u Varaždinu

Članovi Atletskog kluba Koprivnica ostvarili su odlične rezultate u posljednjem, sedmom kolu Hrvatske atletske lige Sjever održanom u Varaždinu.

U kategoriji limačica valja izdvojiti Josipu Mikulec koja je osvojila prvo mjesto u disciplini vortex sa hicem od 40,88 m. Kod limača, također u disciplini vortex, Petar Cenko osvojio je drugo mjesto hicem od 39,10 m, dok je treće mjesto ukupno, a prvo u kategoriji osvojio Jakov Jurić hicem od 38,02 m.

Utrku na 200m Mateo Šegović završio je treći, dok je Luka Jug na cilj stigao četvrti. Štafeta na 4×60 m u sastavu: Jurić, Bebek, Jug, Šegović osvojila je drugo mjesto s vremenom 36,59.

Kod mlađih kadetkinja Anja Slavinić završila je druga u bacanju vortexa s hicem od 37,84 m. Kod mlađih kadeta pak, Lovro Priselec osvojio je drugo mjesto u utrci na 80 m s preponama.

Ivan Mikulić bio je najbolji u kategoriji starijih kadeta u utrci na 600 m, dok je kod mlađih juniora Albert Rušak kroz cilj prošao kao drugi u utrci na 2000 m.