Subota, 20. travnja 2024.
Home Featured NEZAUSTAVLJIVI JUNIORI Mladi Slavenaši razbili Istru i zasjeli na vrh ljestvice Prve lige

0
Juniori Slaven Belupa nastavili su s odličnim rezultatima u Prvoj ligi. Danas su u osmom prvenstvenom kolu uvjerljivom pobjedom na gostovanju u Puli kod Istre 1961 rezultatom 1:4 preuzeli vrh ljestvice što zaista zaslužuje veliku pohvalu.

Lakše od očekivanog momčad trenera Ivice Sertića danas je svladala Istru. Na poluvremenu su juniori koprivničkog prvoligaša vodili rezultatom 0:2, a pogotke su postigli Nikšić i Čupić. Na samom početku drugog poluvremena za 0:3 zabio je Mladen, a 15-ak minuta prije kraja utakmice Istra je uspjela postići počasni pogodak.

Konačnih i uvjerljivih 1:4 postavio je Mlinarić u 82. minuti. Tako su mladi Slavenaši stigli do svog 19. boda te su zasjeli na prvo mjesto Prve lige. U idućem kolu naši juniori igrat će derbi Prve lige. U Cvetkovcu će ugostiti trećeplasirani Osijek koji trenutno ima dva boda manje od Slavena.

SASTAV: Slukić, Čupić, Dolček, Kudumija, Hajdinjak, Resler, Nikšić, Mladen, Srbljinović, Mlinarić, Hlevnjak. Još su igrali: Drk, Sinjaković, Janeš, Mihaljević. Trener: Ivica Sertić