FOTO Podravka lakoćom do pobjede protiv Dugog Sela, odlična najava za veliki derbi protiv Lokomotive

Rukometašice Podravke Vegete upisale su novu laganu pobjedu. Ovog puta su u četvrtom kolu Prve hrvatske rukometne lige u sportskoj dvorani koprivničke Gimnazije Fran Galović svladale Dugo Selo rezultatom 35:22.

Kao što je već i navika, Podravkašice su sve riješile u prvih trideset minuta igre. Od samog početka razlika je u korist koprivničkih prvakinja rasla. Već u 13. minuti rezultat je bio 10:2, a do kraja prvog dijela Podravka je imala plus 14. Najraspoloženija Podravkašica u prvom poluvremenu bila je Debelić s pet pogodaka.

U nastavku susreta trenerica Snježana Petika dala je priliku mlađim igračicama koje su održavale stečenu prednost. Raspucale su se i Karlovčan, i Petika, i Popović te je Podravka došla do nova dva boda. Današnja predstava odlična je najava za idući vikend kada će Podravkašice na gostovanje u Zagreb kod Lokomotive.