Četvrtak, 18. travnja 2024.

FOTO Drvarić i Glavak donijeli najdraža tri boda Osvitu, u Đelekovcu pao legradski Graničar

Nogometaši Osvita iz Đelekovca osvojili su možda i najdraža tri boda u prvoligaškom prvenstvu. U sklopu devetog kola Prve županijske nogometne lige slavili su protiv svojih susjeda iz Legrada rezultatom 2:1.

Sudjedski derbi koji je za ove dvije ekipe sve samo ne obična utakmica privukao je velik broj zaljubljenika u nogomet. Đelekovčani su poveli u 34. minuti pogotkom Drvarića, a na 2:0 povisio je Glavak u 59. minuti.

Graničar je do kraja utakmice uspio doći tek do počasnog pogotka koji je u 66. minuti postigao Orehovec. Tako se produbila kriza gostiju koji već pet kola ne znaju za pobjedu. Ostale utakmice devetog kola igrat će se danas popodne s početkom u 15 sati.