Utorak, 16. travnja 2024.

Deseto kolo Druge županijske nogometne lige igra se ovog vikenda, a danas su odigrane prve tri utakmice. Uzbudljive susrete gledali smo u Sigecu, Herešinu i Torčecu.

Mladost je u Sigecu ostvarila uvjerljivu pobjedu protiv Fugaplasta. Domaća momčad slavila je rezultatom 4:1 i tako nastavila s odličnim rezultatima u posljednje vrijeme. Svoj prvi ovosezonski poraz doživjela je Tehnika. Građevinari su poraženi u Torčecu. Podravec je slavio rezultatom 1:0, a jedini pogodak postigao je Kovačić početkom drugog poluvremena.

Još jednu pobjedu s minimalnih 1:0 vidjeli smo danas u Drugoj ligi. Omladinac je na svom travnjaku svladao GOŠK pogotkom Međimorca u posljednjoj minuti utakmice.

Nedjeljni program nudi nam još četiri utakmice. Derbi će se igrati u Bregima gdje će četvrtoplasirana Mladost ugostiti drugoplasiranu hlebinsku Lipu. Starigrad će pak na svom travnjaku odmjeriti snage s Viktorijom iz Vojakovca. Prugovac će biti domaćin Hrvatskom bojovniku, dok će Reka ugostiti Rudar iz Glogovca.