Četvrtak, 28. ožujka 2024.

Odigrane su prve dvije utakmice devetog kola Druge županijske nogometne lige. Subotnje popodne ponudilo nam je derbije Tehnike i Omladinca u Koprivnici te Lipe i Podravca u Hlebinama.

Na koprivničkom Gradskom stadionu gledali smo zanimljiv derbi s dva pogotka. Prvi su zabili Građevinari u 10. minuti kada je precizan bio Krištofić. Za podjelu bodova pet minuta prije kraja zabio je Bartolić koji je nakon jednog kornera zakucao loptu glavom u gol za 1:1.

U Hlebinama smo također vidjeli remi. U borbenoj utakmici između Lipe i Podravca, usprkos brojnim prilikama, golova nije bilo.

Preostale utakmice devetog kola na rasporedu su u nedjelju. Hrvatski bojovnik i Starigrad će u Mokricama igrati s početkom u 14 sati, a sve ostale na rasporedu su sat vremena kasnije.