ATLETSKI KLUB KOPRIVNICA Limači prvaci Hrvatske atletske lige Sjever

Koprivnički atletičari ostvarili su odlične rezultate na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske atletske lige Sjever. Limači Atletskog kluba Koprivnica osvojili su prvo mjesto s 532 boda, a zapažene uspjehe atletičari su ostvarili i u pojedinačnoj konkurenciji.

Kod limača, na 400m Petar Cenko osvojio je srebrnu, a Sven Džendo brončanu medalju. U skoku u dalj Mateo Šegović također je osvojio brončanu medalju, baš kao i na utrci na 60m. Štafeta limača osvojila je zlatnu medalju te je postavila novi klupski rekord na 4x60m.

U kategoriji mlađih kadeta Lovro Priselec osvojio je treće mjesto u utrci na 200m s preponama, dok je kod mlađih kadetkinja Anja Slavnić osvojila zlato u bacanju vortexa.

Kod starijih kadeta Ivan Mikulić osvojio je drugo mjesto, Leopold Jurić osvojio je srebrnu medalju u bacanju koplja, dok je kod starijih kadetkinja Tena Šaško osvojila zlato u skoku u vis.

Ostalim Koprivničancima nedostajalo je tak malo sportske sreće da dođu do medalja.