Četvrtak, 25. travnja 2024.

FOTO Velika pobjeda Koprivnice, Jambrušić u tri minute riješio Slaviju

Nogometaši Koprivnice ostvarili su veliku pobjedu u četvrtom kolu Treće hrvatske nogometne lige Istok. Na igralištu s umjetnom travom koprivničkog Gradskog stadiona Zeleni su svladali Slaviju iz Pleternice rezultatom 3:0.

Sve bitno zapravo se dogodilo u posljednjih dvadesetak minuta. Do tada su mreže mirovale, a onda se ponovno ukazao popularni Jambra koji je postigao dva pogotka u tri minute i tako odveo svoju momčad prema velikoj pobjedi.

Posao je zaključio Čakarić koji je zabio za 3:0. Prvi je to njegov pogodak u zelenom dresu. Ovom pobjedom Koprivnica je došla do svojeg šestog boda nakon četiri odigrana kola.

SASTAV KOPRIVNICE: Kurtanjek, Tucaković, Zanjko, Bukovac, Kolar, Sminderovac, Čakarić, Srbljinović, Bubnjić, Jajalo, Jambrušić. Klupa: Šugić, Tuba, Brcković, Kovačić, Lopatnik, Novak, Sušac. Trener: Josip Omrčen-Čeko.