FOTO Osvit s lakoćom do tri boda protiv Miklinovčana

U prvoj utakmici petog kola Prve županijske nogometne lige Osvit je u Đelekovcu s lakoćom došao do tri boda protiv Miklinovca rezultatom 5:1.

Gosti su poveli u 11. minuti pogotkom Nike Maričića, a očito je to samo razljutilo domaćina koji je do kraja poluvremena uspio postići tri pogotka. Na izjednačenje se nije dugo čekalo, tek šest minuta. Nikola Drvarić sam je ostao na drugoj vratnici nakon jednog kornera te je glavom pogodio za 1:1.

Deset minuta kasnije Gregurek pucao je s dvadesetak metara, a lopta je na putu prema golu pogodila Đureca, promijenila smjer i tako prevarila vratara Perkovića. U 31. minuti praktički je utakmica bila riješena kada je svoj drugi, a treći gol Osvita postigao Gregurek.

U drugom poluvremenu posao za domaćina dovršili su Glavak i Nikola Paradžik. Tako je Osvit došao do svog devetog boda, dok su Miklinovčani ostali na tek jednom osvojenom. Ostale utakmice petog kola igrat će se danas s početkom u 16 sati.