Juniori Slaven Belupa upisali su treću pobjedu u nizu i tako potvrdili izvrsnu formu. Na koprivničkom Gradskom stadionu svladali su Cibaliju rezultatom 3:0.

Mladi Slavenaši, pod vodstvom trenera Ivice Sertića, lomili su otpor gostiju četrdesetak minuta, a onda je mrežu zatresao najbolji strijelac juniora Mihael Mladen. Nogometaši koprivničkog prvoligaša na najbolji su mogući način otvorili drugo poluvrijeme i već u drugoj minuti nastavka povećali prednost. Strijelac je bio Ivan Nikšić.

Posao je u 68. minuti zaključio Dominik Drk postigavši pogodak za 3:0. Tako su mladi Slavenaši došli do desetog boda nakon četiri odigrane utakmice te su, zajedno s Osijekom i Lokomotivom, zasjeli na vrh prvenstvene ljestvice.

SASTAV: Slukić, Hajdinjak, Mladen, Hlevnjak, Srbljinović, Mlinarić, Resler, Nikšić, Čupić, Mihaljević, Janeš. Klupa: Kirin, Jagarinec, Fusić, Res, Sinjaković, Kudumija, Drk. Trener: Ivica Sertić.