PONOSNI ODLIKAŠI Donosimo popis najboljih učenika iz Đurđevca i okolice

0
206
Izvor: Grad Đurđevac.
Predstavljamo vam učenike Osnovne škole Grgura Karlovčana Đurđevac te područnih škola iz Budrovca, Sirove Katalene, Čepelovca i Mičetinca koji su proteklu školsku godinu završili s odličnim uspjehom.

Čestitamo svima!

Matična škola

1.a razred
Franciska Antolović
Petra Čeko
Fran Fuček
Karlo Gašparić
Lana Gračan
Stjepan Horvat
Pavle Jendrašić
Martin Leščan
Jana Maronić
Fran Ostojić
Jakov Peršić
Lana Ređep
Ivan Sokolović
Luka Tišljar
Tin Turbelija
Razrednica: Marijana Bušić

1.b razred
Ozana Babec
Petar Grdan
Gabrijela Horvat
Gabrijel Kovač
Ana Lenardić
Malia Milodanović
Lana Šehić
David Škurdija
Lovro Škurdija
Lorena Tupek
Razrednica: Iva Beljan

1.c razred
Lorena Bahun
Karlo Carek
Marin Đapa
Petar Ferderber
Toma Ferderber
Klara Fuček
Luka Horvat
Iva Kovačić
Emanuel Kožar
Rahela Maznik
Ivan Nikša
Tea Petrović
Iris Stanešić
Dorian Šramek
Robert Zlatec
Razrednica: Marina Patačko

1.d razred
Ivano Bartolović
Lovro Jerbić
Fran Jurić
Nikola Marić
Matija Mihočka
Lana Pandurić
Katja Patačko
Greta Robotić
Mia Robotić
Karlo Sabolić
Luka Sabolić
Paola Šestak
Razrednica: Marijana Kralj

2.a razred
Leonarda Hrženjak
Daniel Jadanec
Ana Jakupčić
Veronika Jakupčić
Alen Janković
Ida Josipović
Lucian Lacković
David Molnar
Lara Plemenčić
Lara Plemenčić
Lana Šabarić
Maja Šalamon
Tomislav Šiptar
Ivano Širec
Filip Tomrlin
Razrednica: Vesna Šijak

2.b razred
Klara Dogan
Lea Gregurec
Eva Hodić
Laura Konjarek
Barbara Kovačević
Judita Maznik
Dominik Mehkek
Dario Odobašić
Dominik Paro
Patrik Patačko
Luka Slamić
Jakov Sokač
Ana Zlatec
Razrednica: Maja Matić

2.c razred
Gabrijela Bogdan
Dora Dugina
Ivano Erdec
Dario Fučijaš
Robert Kaić
Rina Martinčić
Sara Martinčić
Jakov Mlakar
Nika Patačko
Marina Posavec
Razrednica: Ana Patačko

3.b razred
Teo Ban
Fran Kucel
Veronika Kuštro
Patricia Pleško
Patrik Zlatec
Razrednica: Nada Petrović

3.a razred
Petar Domović
Una Dujmović
Roko Hosi
Sven Golub
Ivan Imbriša
Lucija Jančijev
Kiara Kapelčan
Rebeka Kovačević
Dino Mujić
Lovro Dobrić Perković
Nika Štefoković
Razrednica: Željka Mihočka

3.c razred
Dora Arap
Ivan Jerbić
Mia Jurić
Dajana Kokorović
Dorian Kokorović
Nika Kopričanec
Karol Stanešić
Noah Vukašinović
Razrednica: Sanja Sabolić

3.d razred
Brgles Niko
Bušić Franjo
Ćurić Ante
Dautanec Poslek Beata
Đapa Mirna
Horvat Marko
Ovnić Lana
Špoljar Matija
Štefanac Luka
Vedriš Luka
Razrednica: Ivana Marić

4.a razred
Lucija Belec
Patrik Fišer
Matej Funtek
Ivan Zvonimir Golub
Nenad Kovačev
Lisa List
Patrick Mihaljev
Petra Štrangar
Sabrina Vicković
Razrednica: Senka Pavešić

4.b razred
Gabriela Domović
Ana Furdić
Ivan Juričić
Paolo Šimunic
Lucija Vukres
Razrednica: Barbara Šignjar Mihočka

4.c razred
Teodora Đuričić
Lara Gregurec
Laura Kopljarević
Edi Kovačić
Ivan Kuzmić
Sven Legradi
Karlo Markešić
Lorena Maronić
Niko Mikec
Lana Saraja
Karlo Šokec
Matej Štefanov
Patrik Vinković
Razrednica: Kamile Bućan

4.d razred 
Iva Antolaš
Luka Carek
Dora Đurišević
Klara Đurišević
Fran Ferderber
Šimun Franković
Gabrijela Franjić
Luka Grumerec
Korina Jambrušić
Luka Lacković
Marko Milaković
Antonija Petrović
Vito Popović
Lea Smiljanec
Nera Tomrlin
Razrednica: Monika Rupčić

5.a razred
Filip Fuček
Luka Konjarek
Antun Marić
Tamara Martinčić
Franko Mladić
Nika Mladić
Petra Pintarić
Marta Ređep
Vedran Stanešić
Razrednik: Ljiljana Logar

5.b razred 
Dorotea Bednaić
Đuro Bušić
Marta Fuček
Andrija Hrženjak
Natalija Paro
Fran Sabolović
Andrija Smes
Ivan Smesnik
Nika Šandor
Nika Švaco
Iva Trogrlić
Michaela Zrnić
Razrednik: Ivan Đuroci

5.c razred
Patricia Fuček
Arel Lav Jurkas
Emilija Marić
Gabrijela Martinčić
Ivano Milošević
Augustin Šestak
Razrednica: Jelica Mrak

5.d razred
David Kuzmić
Ena Pleško
Lovro Rasinec
Matea Ščuka
Tamara Šimunic
Jana Vinković
Fran Vlahović
Razrednik: Branko Maznik

6.a razred
Marija Magdalena Božo
Ema Gašparić
Mia Horvat
Sara Kletuš
Ema Lovrak
Lovro Počepan
Giancarlo Šimunic
Melita Vranić
Klara Vukres
Laura Zvonar
Razrednik: Ivan Vrkić

6.b razred
Iva Crnčić
Petra Filipović
Leon Ištvan
Tihana Kožar
Roko Martinčić
Ana Patačko
Razrednica: Arijana Lenardić

6.c razred
Marlena Jambrušić
Marina Jendrašić
Niko Josipović
Karlo Kovač
Margareta Mežnarić
Ema Patačko
Sebastian Ivan Pejić
Lara Prelec
Razrednica: Kristina Peršić

6.d razred
Franka Blažok
Laura Čeko
Korina Fuček
Marko Fuček
Marta Globan
Petra Jančijev
Gordan Pecikozić
Maris Popović
Tamara Šoke
Iris Švaco
Jurica Švraka
Željko Zebec
Razrednik: Zoran Vidaković

7.a razred
Minja Banjac
Tamara Gašparić
Ema Jurićić
Mateja Prevedan
Lucija Smes
Alenka Ščerbek
Tamara Vukšan
Razrednik: Saša Senjan

7.b razred
Claudia Jadanec
Dora Krznarić
Anja Pintarić
Maja Vidović
Razrednica: Maja Mlinarić Horvat

7.c razred
Ivana Antoljak
Lea Franković
Karolina Kicivoj
Nikola Matekov
Erik Milošević
Razrednica: Antonela Carek

7.d razred
Ema Čorba
Tomislav Čukljaš
Ružica Gavrić
Laura Kandučar Valent
Karlo Maričić
Razrednik: Milan Kos

8.a razred
Valentina Vedriš
Tea Pleško
Razrednica: Katica Tomrlin

8.b razred
Gabriela Barberic
Ana Marija Đuričić
Sara Kucel
Romana Rusak
Iva Smes
Razrednica: Jasmina Filipović Konjarek

8.c razred
Đuro Filipović
Karlo Grgičin
Lea Jakupčić
Tea Kovačev
Luka Rogoz
Lara Tišljar
Razrednica: Veronika Jagić

8.d razred
Veronika Čekada
Tina Ferenčić
Paula Fuček
Amalija Štrkalj
Sara Švedek
Razrednica: Ana Cenkovčan

Područna škola Budrovac

3. razred
Matej Šokec
Sara Zebec

4. razred
Anamarija Barberic

Razrednica: Olga Lazar

Područna škola Sirova Katalena

3. razred
Ana Gavrić
Florian Axel Stankić

4. razred
Ivan Marjanović

Razrednica: Martina Krajcar Baltić

Područna škola Čepelovac

1.razred
Lorena Čorba
Tomislav Derges

2. razred
Mia Pleško

3. razred
David Tomašek

Razrednica: Silvija Topolčić

Područna škola Mičetinac

Nema odlikaša.

ŠALJI DALJE