NOVIGRADSKI ODLIKAŠI Ovo su bistre glavice iz Novigrada Podravskog, Plavšinca i Delova

0
314
Izvor: OŠ "Prof. Blaž Mađer".
Predstavljamo vam učenike Osnovne škole ‘Prof. Blaž Mađer’ iz Novigrada Podravskog te područnih škola Delovi i Plavšinac koji su proteklu školsku godinu završili s odličnim uspjehom.

Čestitamo svima!

Matična škola

1. razred
1. Lana Balija
2. Nikolina Dolenec
3. Klara Duga
4. Ana Lovriček
5. Noa Matunci
6. Monika Saraf
7.Tina Šimunić
8. Stefan Đurašević
9. Mateo Hrabajza
Razrednica: Blaženka Radmilović

2. razred
1. Ana Adžaga
2. Nadija Babec
3. Borna Barunđek
4. Ilija Čordaš
5. Andrej Dolenec
6. Jakov Gotal
7. Tamara Kokier
8. Lorena Milanović
9. Dorian Pernar
10. Jana Radotić
11. Matija Rušak
12. Tija Šenvald
13. Niko Trnski
14. Noa Trnski
15. Luka Jakubin
16. Mihajela Jančec
Razrednica Jelena Presek Kovač

3. a razred
1. Darija Cirkvenec
2. Patricija Cirkvenec
3. David Mikolaj
4. Karlo Mikor
5. Ivan Petrović
6. Patricija Topal
Razrednica: Andrea Kanižanec

3. b razred
1. Dora Čolig
2. Dora Ranilović
3. Petra Gelenđer
4. Jakov Jagar
5. Nika Posavec
6. Vanja Imešek
7. Petar Hasan
8. Marija Večenaj
Razrednica: Biserka Međimorec

4. razred
1. Matija Imešek
2. Nikola Jagar
3. Katarina Klarić
4. Jan Petras
5. Lucija Radić
Razrednica: Željka Berta

5. a razred
1. Božica Babić
2. Lorena Crnjak
3. Sara Marija Šapina
Razrednica: Petra Jambrović

5. b razred
1. Klara Miklošić
2. Vilim Miklošić
3. Antonija Voćanec
Razrednica:Petra Rožmarić

6. a razred
1. Antonio Jagar
2. Mia Imešek
3. Maraja Blaško
4. Petar Rušak
5. Matija Špehar
6. Daniel Forko
Razrednica: Sanja Kovačić

6. b razred
1. Emina Franjo
2. Šimun Jakopović
3. David Humek
Razrednica: Valentina Šifkorn

7. razred
1. Patrik Fuček Vuković
2. Maja Mićurin
3. Laura Presek
4. Iva Rušak
Razrednica: Danijela Bakovljanec

8. a razred
1. Marko Šimek
2. Katijana Klarić
3. Patrik Talaić
4. Lucija Kovač
5. Izabella Doris Panić
6. Mihael Forko
Razrednik: Nikola Dorčec

8. b razred
1. Danijela Gabrić
2. Patrik Grahovac
3. Gabrijela Jančec
4. Dominik Josipović
5. Vanesa Lovriček
6. Jurica Mićurin
7. Antonio Vedriš
Razrednica: Marijana Ćorić

Područna škola Delovi

Kombinacija 1. i 3. razred
1.razred
1. Leon Horvat
2. Teo Tašner

3. razred
1. Nikolina Hrebak
2. Petra Šimunić
Razrednca: Ivana Ferčec

Kombinacija 2. i 4. razred
2. razred
1. Lucija Horvat
2. Dorotea Skvaža
3. Jakov Šimunić
4. Kristijan Nikšić

4. razred
1. Luka MIhoković
Razrednica: Maja Paska

Područna škola Plavšinac

4. razred
1. Valentina Maronić
Razrednica: Višnjica Šestak

ŠALJI DALJE