Bivši mađarski prvoligaš uvjerljivo svladao Koprivnicu u prvoj pripremnoj utakmici

Nogometaši Koprivnice upisali su uvjerljiv poraz u prvoj pripremnoj utakmici pred početak nove sezone Treće hrvatske nogometne lige Istok. Na gostovanju kod bivšeg mađarskog prvoligaša, a danas trećeligaša Kaposvara izgubili su rezultatom 4:0.

Domaćin je poveo u 17. minuti, a rezultat 1:0 bio je i rezultat poluvremena. U drugom poluvremenu Mađari su postigli još tri pogotka i tako došli do uvjerljive pobjede. Trener Koprivnice Josip Omrčen-Čeko dao je priliku svim svojim igračima, a očito je da će trebati još neko vrijeme kako bi Zeleni ‘polovili’ ideje novog trenera.

NK Koprivnica: Kurtanjek – Tucaković, Martinaga, Tuba, Kolar – Srbljinović – Plavšić, Čakarić, Međurečan, Rajić – Jambrušić. Još su igrali: Pavlović, Lopatnik, Novak, Sminderovac, Šugić, Pavlović, Šokec, Kovačić. Trener Josip Omrčen-Čeko.